Ocenění a reference TK Pierro Forte

 

Mistrovství evropy WADF 2014 v Moskvě.

 

Mistrovství světa WADF 2013 v Liberci.

 

Čeští tanečníci sbírali tituly vicemistrů světa a mistrů Evropy 2011 v Budapešti.

Titul vicemistra světa a dva tituly mistrů Evropy si přivezli čeští tanečníci ze Světového tanečního festivalu, který proběhl v neděli 25. září 2011 v maďarské Budapešti. V rámci mistrovství světa vybojoval v disciplíně latino show malé skupiny  český klub TK Pierro Forte druhé místo a taneční klub Luna Louny vybojoval ve stejné kategorii třetí místo.

V rámci mistrovství Evropy si zlato odvážel klub TaPŠ Ilma Turnov s formací v hlavní věkové kategorii v disciplíně Special Couple dance a Dominika Čubanová z TK Pierro Forte, která vybojovala 1. místo se svým sólem v latino show. Taneční škola Ilma získala také titul vicemistra Evropy s formací v hlavní věkové kategorii latino show, tři tituly vicemistra Evropy si odvážel i ostravský K+K Labyrint v disciplínách latino show a special couple dance.

V rámci festivalu se konalo mistrovství světa, mistrovství Evropy a světový pohár ve speciálních tancích jako je mixing blues, latino show, american mambo, jitterbug, argentine tango, bachata, salsa a special couple dance.

Do Budapešti odcestovalo celkem 89 českých tanečníků z šesti klubů - TaPŠ ILMA Turnov, K+K Labyrint Ostrava, TK Pierro Forte Ostrava, LUNA Louny, TŠ při HOLOS Centru Opava a Paul Dance Jilemnice, kteří zde bojovali o tituly společně se zástupci Maďarska, Ruska, Česka, Německa, Francie, Rumunska, Polska, Itálie, Bosny a Hercegoviny, Chorvatska a Kazachstánu.

Výsledky českých reprezentantů:

Mistrovství světa

Latino show malé skupiny MS: 3. místo – Luna Louny - Bum šakalaka, 2. místo – TK Pierro Forte - The scarecrows

Mistrovství Evropy

Latino show formation JVK: 3. místo – TaPŠ Ilma - Martjošky, 2. místo – K+K Labyrint- We are back

Latino show solo ženy JVK: 2. místo – Kubíčková Kristýna (K+K Labyrint), 1. místo – Čubanová Dominika (TK Peirro forte)

Latino show teams formation HVK: 3. místo – Luna Louny - Do you love me, 2. místo – TaPŠ Ilma - Grand prix

Special Couple dance formation HVK: 3. místo – TaPŠ Ilma - Orient, 2. místo - K+K Labyrint - Baccara, 1. místo - TaPŠ Ilma - Swing time

Světový pohár

Bachata HVK: 3. místo – Čuban Petr, Horutová Charlotte

Latino show duo HVK: 3. místo – Čuban Petr, Horutová Charlotte - Charlie Chaplin